REKLAMA
REKLAMA

Duży sukces Szkoły Podstawowej nr 7!

SANOK. Znamy wyniki ogólnopolskiego konkursu ZUCH, przeznaczonego dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. W gronie laureatów znalazło się aż 4 reprezentantów szkoły z Dąbrówki.

Test polegał na samodzielnym rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu, zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianów była  dostosowana do obowiązującej podstawy programowej i uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Konkurs rozwijający  wyobraźnię i myślenie twórcze dzieci, zawierał 21 pytań o różnej skali trudności. Do konkursu, którego organizatorem było Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie, przystąpiło ponad 10 tysięcy uczniów szkół podstawowych z całej Polski, wśród których byli też uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 7 w Sanoku. Uczniowie oceniani byli w swoich kategoriach wiekowych.

W gronie uczniów tej szkoły biorących udział w konkursie jest aż 4 laureatów:  Emilia Dusznik uczennica klasy I zajęła I miejsce w kraju (wychowawczyni mgr H. Kusior), Dawid Kubowicz uczeń klasy II zajął I miejsce w kraju, a jego koleżanka z klasy Paulina Konik II miejsce w kraju (wychowawczyni mgr J. Starakiewicz), Jakub Dmitrzak uczeń klasy III zajął I miejsce w kraju (wychowawczyni mgr E. Chudziak).

Ten wielki sukces szkoły to na pewno nie tylko zdolności uczniów, ale również wspólna, systematyczna praca uczniów i ich nauczycieli.

Gratulujemy!

05-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)