REKLAMA
REKLAMA

Duży sukces Szkoły Podstawowej nr 7!

SANOK. Znamy wyniki ogólnopolskiego konkursu ZUCH, przeznaczonego dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. W gronie laureatów znalazło się aż 4 reprezentantów szkoły z Dąbrówki.

Test polegał na samodzielnym rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu, zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianów była  dostosowana do obowiązującej podstawy programowej i uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Konkurs rozwijający  wyobraźnię i myślenie twórcze dzieci, zawierał 21 pytań o różnej skali trudności. Do konkursu, którego organizatorem było Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie, przystąpiło ponad 10 tysięcy uczniów szkół podstawowych z całej Polski, wśród których byli też uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 7 w Sanoku. Uczniowie oceniani byli w swoich kategoriach wiekowych.

W gronie uczniów tej szkoły biorących udział w konkursie jest aż 4 laureatów:  Emilia Dusznik uczennica klasy I zajęła I miejsce w kraju (wychowawczyni mgr H. Kusior), Dawid Kubowicz uczeń klasy II zajął I miejsce w kraju, a jego koleżanka z klasy Paulina Konik II miejsce w kraju (wychowawczyni mgr J. Starakiewicz), Jakub Dmitrzak uczeń klasy III zajął I miejsce w kraju (wychowawczyni mgr E. Chudziak).

Ten wielki sukces szkoły to na pewno nie tylko zdolności uczniów, ale również wspólna, systematyczna praca uczniów i ich nauczycieli.

Gratulujemy!

05-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)