REKLAMA
REKLAMA

Dwie osoby odnalezione w lesie

ROZPUCIE/POWIAT SANOCKI. Policjanci z pomocą leśniczego i ratowników GOPR odnaleźli kobietę i mężczyznę, którzy zabłądzili w lesie. Osoby były wycieńczone, ale cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie.

 

W piątek przed godz. 13. do komendy Policji zadzwoniła kobieta, która poinformowała, że będąc na grzybach wspólnie z mężem zgubili się w lesie. Osoby nie były w stanie podać miejsca, w którym się znajdują. Przekazali jedynie informację dotyczącą pozostawienia swojego samochodu. Policjanci na bieżąco kontaktowali się telefonicznie z zagubionymi w lesie osobami kontrolując, czy ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W poszukiwaniach wykorzystano policyjnego psa tropiacego, który podjął trop i prowadził przewodnika coraz głebiej w las. Po przejściu około 10-15 km od pozostawionego pojazdu funkcjonariusze odnaleźli 66-letnią kobietę i 68-letniego mężczyznę, oboje mieszkańcy powiatu sanockiego. Osoby były wycieńczone, gdyż przebywały w lesie od godz. 7 rano. Po udzieleniu  pierwszej pomocy zostały przetransportowane do pozostawionego przez siebie pojazdu.

Działania poszukiwawcze wspólnie z policjantami prowadzili ratownicy GOPR Sanok oraz leśniczy Leśnictwa Zawadka.

KPP Sanok/Esanok.pl

09-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)