REKLAMA
REKLAMA

Dzień otwarty ośrodka adopcyjnego – Zostań Świętym Mikołajem

SANOK / PODKARPACIE. Bardzo prosimy – zostań Św. Mikołajem dla podopiecznych Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku! Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres, w którym ciepło myślimy przede wszystkim o rodzinie i znajomych, ale nie tylko.

To również czas, w którym intensywniej niż w ciągu całego roku chcemy pomagać.

Mówią, że jeżeli pomagasz, to dobro powróci do Ciebie ze zdwojoną siłą. I z pewnością tak jest, jednak aby tego doświadczyć, najpierw musisz wyciągnąć rękę do drugiej istoty. Pomyśl o naszych podopiecznych, którzy nie mieli tyle szczęścia w swoim życiu. Pomyśl o psach skrzywdzonych przez człowieka, głodzonych, maltretowanych, porzuconych…

Spraw, aby ich Święta były choć odrobinę radosne. Pomóż nam znaleźć dla nich nowe domy, kup karmę, witaminy i suplementy i  przyjdź do nas w sobotę tj. 8 grudnia, zabierz któregoś z naszych podopiecznych na spacer, dla wielu z nich to najbardziej wyczekiwany moment w ciągu okresu przebywania w naszym Ośrodku, moment kiedy ma człowieka na wyłączność, kiedy może się cieszyć ze ktoś poświęca ta chwile tylko jemu jednemu, gwarantujemy ze radość w psich wdzięcznych oczach to najszczersze DZIĘKUJE!.

A może jakiś Mikołaj, po tej wizycie, podaruje któremuś z naszych podopiecznych nowy dom? To by dopiero było…

PAMIĘTAJ jednak, że adopcja powinna być przemyślana, przedyskutowana ze wszystkimi członkami rodziny. W żadnym wypadku nie rób ze  zwierzęcia  gwiazdkowego prezentu – w ten sposób zamiast pomóc, możesz bardzo skrzywdzić żywą i czującą istotę.

Ratując jednego psa świata nie zmienisz, ale zmienisz świat tego jednego psa!

Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku wraz z podopiecznymi

05-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)