REKLAMA
REKLAMA

Ekonomikowe Mikołajki

SANOK / PODKARPACIE. 4 grudnia w Szpitalnej Mini Biblioteczce odbyły się „Mikołajki” dla chorych dzieci z Odziału Dziecięcego w Sanoku. Przygotowali je uczniowie sanockiego „Ekonomika” – w większości uczniowie klas pierwszych – „L” i „Ż”, a także drugiej „L”, pod opieką pań: Elżbiety Grzeszczak i Agnieszki Kutiak.

 

Przedstawienie „Anioły są wśród nas”, mikołajkowy drobiazg dla każdego dziecka, wspólne śpiewanie, czytanie bajek, a także… ciasteczka upieczone na tę okoliczność przez szkolną kuchnię – za wszystko dziękujemy w imieniu dzieci! Warto dodać, że przedświąteczna atmosfera udzieliła się nie tylko samym zainteresowanym, ale i personelowi szpitala, który niezwykle życzliwie przyjął młodych wykonawców wraz z całym towarzyszącym wydarzeniu zamieszaniem:)

5 grudnia przedstawienie powtórzone zostało w Czytelni Oddziału dla Dzieci MBP, a publicznością były dzieci z Przedszkola nr 1. Się działo!:) Przybył prawdziwy Mikołaj, były cukierki, ciasteczka, przedszkolaki pochwaliły się świątecznymi piosenkami, których się właśnie uczą i zaprosiły wszystkich na przedstawienie w ich wykonaniu. Czekamy z niecierpliwością!

źródło: MBP Sanok

07-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)