REKLAMA
REKLAMA

Ekonomikowe Mikołajki

SANOK / PODKARPACIE. 4 grudnia w Szpitalnej Mini Biblioteczce odbyły się „Mikołajki” dla chorych dzieci z Odziału Dziecięcego w Sanoku. Przygotowali je uczniowie sanockiego „Ekonomika” – w większości uczniowie klas pierwszych – „L” i „Ż”, a także drugiej „L”, pod opieką pań: Elżbiety Grzeszczak i Agnieszki Kutiak.

 

Przedstawienie „Anioły są wśród nas”, mikołajkowy drobiazg dla każdego dziecka, wspólne śpiewanie, czytanie bajek, a także… ciasteczka upieczone na tę okoliczność przez szkolną kuchnię – za wszystko dziękujemy w imieniu dzieci! Warto dodać, że przedświąteczna atmosfera udzieliła się nie tylko samym zainteresowanym, ale i personelowi szpitala, który niezwykle życzliwie przyjął młodych wykonawców wraz z całym towarzyszącym wydarzeniu zamieszaniem:)

5 grudnia przedstawienie powtórzone zostało w Czytelni Oddziału dla Dzieci MBP, a publicznością były dzieci z Przedszkola nr 1. Się działo!:) Przybył prawdziwy Mikołaj, były cukierki, ciasteczka, przedszkolaki pochwaliły się świątecznymi piosenkami, których się właśnie uczą i zaprosiły wszystkich na przedstawienie w ich wykonaniu. Czekamy z niecierpliwością!

źródło: MBP Sanok

07-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)