REKLAMA
REKLAMA

Ekumeniczna Majówka w Międzybrodziu. Zmiana godziny rozpoczęcia!

MIĘDZYBRODZIE. O godzinie 19:00, a nie jak wcześniej planowano o 18:30, przy odnowionej XIX wiecznej kapliczce Św. Jana Nepomucena odbędzie się Ekumeniczna Majówka.

Wszystkich zainteresowanych tą formą modlitwy mamy zaszczyt zaprosić do czynnego udziału w uwielbieniu Boga w Trójcy Świętej Jedynego oraz Najświętszej Bogurodzicy Maryi w pięknym plenerze budzącej się do życia nadsańskiej fauny i flory.

W blaskach zachodzącego słońca śpiew litanii loretańskiej Kościoła Zachodniego przeplatać będzie się z melodią akatystów Kościołów Wschodnich oraz pięknym śpiewem pieśni uwielbienia Boga różnych tradycji chrześcijańskich.


UWAGA!  W  II części spotkania przy ekumenicznym ognisku przewidziany jest poczęstunek przygotowany przez Panią Sołtys Międzybrodzia i  miejscowe  gospodynie.  Prowadzonym  rozmowom  i  wspólnej radosnej   zabawie  towarzyszyć  będzie  śpiew  znanych piosenek o charakterze ludowo-biesiadnym.

W razie deszczu część modlitewna odbędzie się w cerkiewce Trójcy Świętej, odwołane będzie spotkanie przy ognisku-poczęstunek i wspólny śpiew piosenek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Anna

24-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)