REKLAMA
REKLAMA

I runda Play-Off Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK. Dziś w Sanoku rozpoczyna się I runda Play-Off Sanockiej Ligi Unihokeja. Mecze tradycyjnie rozgrywane będą w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku. Początek o godz. 17.10. Obrońca tytułu i lider po rundzie zasadniczej, zespól Esanok.pl zagra z Dario Futbol.

Esanok.pl (1 miejsce) – Dario Futbol (8 miejsce) – 17:10
Wyniki w rundzie zasadniczej: 6:2 i 4:5 pk.
Patrząc na pozycje w tabeli oraz wyniki osiągane w rundzie zasadniczej przez oba zespoły, to zdecydowanym faworytem jest drużyna Esanok.pl. Jednak patrząc na wyniki bezpośrednich spotkań tych drużyn między sobą widać, że Esanok.pl nie będzie miało łatwej przeprawy.

Interq (2) – Stader (7) – 17:50
Wyniki w rundzie zasadniczej: 14:4 i 17:4
W tej parze zdecydowanym faworytem jest drużyna Interq. Jeżeli tylko wystąpi w swoim najsilniejszym składzie powinna bez większych problemów pokonać drużynę Stader-a.

AZS PWSZ Sanok (3) – El-Bud (6) 18:30
Wyniki w rundzie zasadniczej: 5:3 i 7:5
W tej parze faworytem jest drużyna AZS-u. Mimo, że w lidze nieznacznie pokonała El-Bud to mając w swoich szeregach takich zawodników jak Sawicki Radosław (król strzelców sezonu 11/12) czy Ambicki Michał (czwarty w klasyfikacji strzelców), o końcowy wynik powinna być spokojna. Coraz wyższa formę prezentuje też bramkarz AZS-u.

WSIiZ Rzeszów (4) – Automania (5) – 19:10
Wyniki w rundzie zasadniczej: 7:10 i 8:7 pk.
Najbardziej wyrównana para w I rundzie Play-Off. Obie drużyny bardzo słabo rozpoczęły sezon. Jednak z meczu na mecz ich forma prezentowała się co raz lepiej i obie zakończyły rywalizację w rundzie zasadniczych w górnej części tabeli. Zapowiada się ciekawa rywalizacja.

Przypominamy, że w rundzie Play-Off drużyny grają do dwóch zwycięstw.

Zapraszamy na mecze do ZS nr 3 przy ul. Stróżowskiej 16.

Wstęp wolny!

SLU Sanok

13-02-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)