REKLAMA
REKLAMA

ICE RACING: Bilety dostępne od poniedziałku

SANOK. Już od dzisiaj można nabywać na terenie Podkarpacia bilety na weekendowe zawody w Sanoku. Wejściówki są dostępne w recepcji Domu Sportowca na terenie Areny Sanoku przez 24 godziny na dobę (ul. Królowej Bony 4).

Ponadto uruchomiona została sprzedaż biletów w biurach klubów żużlowych w Rzeszowie i Krośnie. Bilety można nabywać w godzinach pracy biur tych klubów do piątku (włącznie). Organizatorzy zachęcają do wcześniejszych zakupów, co pozwoli uniknąć długiego oczekiwania w kolejkach przed samymi zawodami.

Do środy (25.01.2012 r.) istnieje również możliwość internetowej rezerwacji biletów za pośrednictwem portali www.eurobilet.com oraz www.e-ticket.pl. Organizatorzy zachęcają do nabywania pakietów VIP, które uprawniają do udziału w ENEA ICE Speedway Party. Bankiet z zawodnikami odbędzie się w piątek, po oficjalnym treningu w Hotelu Bona w Sanoku.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:
28.01.2012 r. (sobota) Runda eliminacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata – godz. 19:30 (prezentacja godz. 19:00)
– trybuna: normalny 35 zł, ulgowy 20 zł
– normalny 25 zł, ulgowy 15 zł

29.01.2012 r. (niedziela) VI ICE Racing Sanok Cup – godz. 17:00
– trybuna: normalny 30 zł, ulgowy 15 zł
– normalny 20 zł, ulgowy 10 zł

Pakiet VIP 300 zł (ważny na 2 dni, darmowy program i catering, wejście do parkingu maszyn, upominki, zaproszenie na bankiet z zawodnikami w piątek, 27.01.2012 r. o godzinie 20:00)

Bilety ulgowe obowiązują tylko dla dzieci, młodzieży szkolnej szkół podstawowych, gimnazjów i uczniów szkoły średniej oraz dla studentów. Wejście na stadion za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

foto: Tomasz Sowa

ICE Racing Team Polska

23-01-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)