REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: II Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim ( ZOBACZ NA ŻYWO )

DZISIAJ: II Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim ( ZOBACZ NA ŻYWO )

SANOK / PODKARPACIE. Starosta Sanocki serdecznie zaprasza na II Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim w Skansenie w Sanoku, który odbędzie się dnia 16 grudnia w godzinach od 10 do 15. W programie żywa szopka wśród zwierząt min. konie, gęsi, kury, kozy, lama, struś i inne…


ZOBACZ NA ŻYWO: www.bieszczady24.pl/kamera-skansen-sanok/

 

Wspólne kolędowanie w wykonaniu zespołów: SOUL, Cassiopeia, Połańce i Sanockiego Chóru Kameralnego. Muzykowanie zakończy Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Jaćmierza.

W remizie strażackiej o godz. 11 i 13 będzie można obejrzeć  „Jasełka” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku, a o 12 i 14 obrzęd „Herodów” przedstawiony przez pracowników Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Podczas jarmarku będzie można kupić potrawy wigilijne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z Trepczy, Zahutynia, Mrzygłodu, Dobrej, Hołuczkowa i Średniego Wielkiego.

Lokalna Grupa Działania „Dolina Sanu” zaprasza na degustację barszczu (50 pierwszych osób otrzyma firmowe kubki LGD gratis) i innych wigilijnych specjałów.

W budynku edukacyjnym zostaną zorganizowane warsztaty dla dzieci robienia tradycyjnych ozdób choinkowych. Mamy również zapewnienie, że kilkakrotnie odwiedzi nas święty Mikołaj z drobnymi upominkami i z kilkudziesięcioma powiatowymi kalendarzami na rok 2013.

Zapraszamy!

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

16-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)