REKLAMA
TORUS

Inspektor Mirosław Pawełko komendantem sanockiej Policji

SANOK. W piątek (17 bm.) w sanockiej komendzie Policji odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Kazimierz Mruk wręczył inspektorowi Mirosławowi Pawełko rozkaz o powołaniu na to stanowisko.

Nowozaprzysiężony komendant przywitał się z przedstawicielami samorządów lokalnych oraz obecnymi na spotkaniu funkcjonariuszami. W swojej mowie inspektor  Mirosław Pawełko zadeklarował chęć podtrzymania współpracy z samorządami, aby nadal układała się ona na dobrym poziomie. Inspektor Pawełko dodał, że dołoży wszelkich starań, aby sprostać nowym zadaniom oraz rzetelnie pracować na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sanockiego.

Insp. Miroslaw Pawełko w Policji służy od 29 lat. Ma wykształcenie wyższe resortowe. Przez wiele lat pracował na kierowniczych stanowiskach w tym od 1991 roku na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego w Stalowej Woli, a od 2010 roku jako Komendant Powiatowy Policji w Stalowej Woli. Urodził się w 1961 roku. Jest żonaty ma dwóch dorosłych synów.  Interesuje się łowiectwem, sportem w szczególności bieganiem i jazdą rowerem.

KPP Sanok

19-08-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.