REKLAMA
REKLAMA

tvBieszczady.pl : Jastrzębie w Arenie Sanok.TRANSMISJA ZAKOŃCZONA

Już dzisiaj kolejne hokejowe emocje! Do Sanoka przyjeżdżają hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 36 kolejki Polskiej Ligi Hokejowej. Bezpośrednią relację z meczu przeprowadzi portal Telewizja Bieszczady . Początek o godzinie 17:50.

Zespół Ciarko PBS Bank z bezpieczną przewagą przewodzi tabeli PLH. Każdy punkt jest niezwykle istotny dla czterech drużyn, które plasują się za naszymi plecami. Walka o półfinał wkracza w decydującą fazę. Jastrzębianie znajdują się obecnie na 5. miejscu, tracąc zaledwie jeden punkt do GKS-u Tychy, zajmującego pozycję wicelidera.

W przebiegu rozgrywek sezonu 2011/2012 z JKH graliśmy pięciokrotnie, notując trzy zwycięstwa:  1:0 (wyjazd), 4:2 i 6:1 (dom) oraz dwie porażki w hali Jastor, kolejno 3:4 i 4:6.

Szeregów gospodarzy nie zasili Roman Guriczan, który leczy kontuzję ręki. Jastrzębianie będą musieli radzić sobie bez Richarda Krala.

Emocji z pewnością nie zabraknie. Zapraszamy do oglądania relacji na żywo, którą przeprowadzi portal Telewizja Bieszczady .

este

31-01-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)