REKLAMA
REKLAMA

Karnety na sezon hokejowy już w sprzedaży

SANOK. Zarząd CIARKO PBS BANK KH SANOK informuje, że od dnia 1 sierpnia rozpocznie się procedura sprzedaży karnetów na mecze hokejowe rozgrywane w sezonie 2012/2013  w ARENIE SANOK. Karnety obejmują 21 meczy sezonu regularnego oraz mecze pucharowe.Ceny karnetów kształtują się następująco:

Karnet normalny: 330 zł
Karnet ulgowy: 220 zł

Cena biletów dla osób nie posiadających karnetu:
Bilet normalny: 15 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Mecze sparingowe: 8zł
Dzieci do lat 6 wstęp wolny

foto: Tomasz Sowa

Posiadacze karnetu przy jego zakupie uzyskują gwarancję pierwszeństwa kupna biletów na mecze fazy play – off. Każdemu z posiadaczy karnetu będzie przysługiwał zakup jednego lub dwóch biletów na mecze fazy play – off w zależności od ilości ich sprzedaży.

Każdy chętny chcąc nabyć karnet proszony jest o zgłoszenie się do siedziby klubu przy ulicy Królowej Bony 4 od 1 sierpnia w godzinach 9:00-15:00.

Prosimy o dostarczenie zdjęcia w formie tradycyjnej z imieniem i nazwiskiem oraz numerem PESEL lub w formie elektronicznej na adres khsanok@op.pl. W temacie maila prosimy wpisać imię nazwisko.

Wzorem lat ubiegłych istnieje możliwość wyboru miejsca na cały sezon hokejowy 2012/2013.

Zapłata za karnet w siedzibie klubu skutkuje rezerwacją miejsca!

Istnieje również możliwość rezerwacji karnetów przez zakłady pracy i firmy. Zainteresowanych taką formą zakupu prosimy o kontakt bezpośredni w siedzibie klubu lub telefonicznie pod numerem 13 46 59 151


01-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)