REKLAMA
REKLAMA

Kolejny sukces ucznia sanockiego „Ekonomika”

PODKARPACIE. W Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbył się wojewódzki finał III edycji Konkursu Wiedzy o Funduszach Europejskich w Województwie Podkarpackim. Najlepszy okazał się Dariusz Drozd z Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku.

Był to drugi etap konkursu, w którym uczestniczyli najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych – zwycięzcy zawodów szkolnych. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a uczestnicy musieli wykazać się szczegółową wiedzą dotyczącą: Funduszy Europejskich, Polityki Spójności, Narodowej Strategii Spójności i Programów Operacyjnych, Priorytetów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, zasad kwalifikowania wydatków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz wytycznych dla beneficjentów w zakresie informacji i promocji.

Darek okazał się bezkonkurencyjny i uzyskał najwyższą liczbę punktów,  1 miejsce i tytuł  laureata konkursu. W nagrodę otrzymał wysokiej klasy smartfon, bon zakupowy o wartości 200 zł  oraz materiały edukacyjne i promocyjne dotyczące Funduszy Europejskich, zaś szkoła  nagrody rzeczowe o wartości 760 zł. Opiekunem ucznia była pani Ewa Starego. – Jestem dumna, że nasi uczniowie rokrocznie plasują się na najwyższych miejscach w konkursie i poszerzają swoją wiedzę na temat funduszy europejskich– stwierdziła pani Maria Pospolitak, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku.

26-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)