REKLAMA
REKLAMA

Komisarz Roland Szczepanik Zastępcą Komendanta Policji w Lesku

LESKO. Od poniedziałku (16 bm.) Komendantowi Powiatowemu Policji w Lesku w zarządzaniu leską komendą pomaga nowo powołany zastępca. Został nim komisarz Roland Szczepanik, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Kryminalnego KPP w Ustrzykach Dolnych.

Uroczysta odprawa, podczas której komisarz Roland Szczepanik został powołany na urząd I Zastępcy odbyła się w Starostwie Powiatowym w Lesku. Rozkaz personalny o powołaniu na nowe stanowisko wręczył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego inspektor Andrzej Sabik. Udział w uroczystości wzięli funkcjonariusze i pracownicy KPP Lesko oraz zaproszeni goście, m.in.: starosta leski Marek Pańko, Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Barbara Jankiewicz, Komendant PSP w Lesku Wojciech Krzywowiąza oraz Komendant KPP w Ustrzykach Dolnych podinspektor Aleksander Lubas.

Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lesku komisarz Roland Szczepanik w Policji służy ponad 22 lata. Pracował zarówno w wydziałach prewencji jak i kryminalnym. Od 2006 r. był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KPP w Ustrzykach Dolnych. Z wykształcenia jest socjologiem. Jest żonaty, ma dwóch nastoletnich synów. W wolnych chwilach lubi odpoczywać przy ciekawej lekturze lub dobrym filmie.

Komendant Powiatowy Policji w Lesku i jego nowy zastępca

KPP Lesko

16-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)