REKLAMA
REKLAMA

Kierujący fiatem uderzył w betonowy przepust

GRABOWNICA. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 886 w Grabownicy Starzeńskiej. Kierujący fiatem na prostym odcinku drogi zjechał z jezdni, następnie dachował i uderzył w betonowy przepust. Ranny kierowca i pasażer trafili do szpitala.


Dyżurny brzozowskiej komendy o zdarzeniu został powiadomiony w piątek kilka minut po godz. 15. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący fiatem w Grabownicy Starzeńskiej na prostym odcinku drogi zjechał z jezdni, następnie dachował i uderzył w betonowy przepust.

W zdarzeniu ranny został  kierujący samochodem 52-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego oraz przewożony przez niego pasażer. Mężczyznom udzielono pomocy medycznej i przewieziono ich do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, rozpytali świadków i ustalili, że przyczyną tego zdarzenia mogło być zesłabnięcie kierowcy. Jednak potwierdzi to prowadzone postępowania w tej sprawie.

KPP Brzozów

16-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)