REKLAMA
REKLAMA

Kierujący fiatem uderzył w betonowy przepust

GRABOWNICA. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 886 w Grabownicy Starzeńskiej. Kierujący fiatem na prostym odcinku drogi zjechał z jezdni, następnie dachował i uderzył w betonowy przepust. Ranny kierowca i pasażer trafili do szpitala.


Dyżurny brzozowskiej komendy o zdarzeniu został powiadomiony w piątek kilka minut po godz. 15. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący fiatem w Grabownicy Starzeńskiej na prostym odcinku drogi zjechał z jezdni, następnie dachował i uderzył w betonowy przepust.

W zdarzeniu ranny został  kierujący samochodem 52-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego oraz przewożony przez niego pasażer. Mężczyznom udzielono pomocy medycznej i przewieziono ich do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, rozpytali świadków i ustalili, że przyczyną tego zdarzenia mogło być zesłabnięcie kierowcy. Jednak potwierdzi to prowadzone postępowania w tej sprawie.

KPP Brzozów

16-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)