REKLAMA
REKLAMA

Konferencja naukowa z zakresu ratownictwa medycznego

SANOK / PODKARPACIE. W dniach 23 – 24 listopada w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Ratownictwo medyczne Euroregionu Karpackiego”.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku Instytut Medyczny przy współpracy z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Sanoku, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Sanoku, Bieszczadzkim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Krośnie, Państwową Strażą Pożarną w Sanoku, Komendą Powiatową Policji w Sanoku oraz Bieszczadzkim Oddziałem Straży Granicznej w Sanoku w dniach 23-24 listopada 2012 roku organizuje I Międzynarodową Konferencję Naukowo-Szkoleniową pt. „Ratownictwo medyczne Euroregionu Karpackiego”.

W konferencji udział wezmą profesjonaliści z zakresu ratownictwa medycznego ze Słowacji, Czech, Ukrainy, Węgier i Polski, w tym: ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarki systemu oraz przedstawiciele studenckich kół naukowych. Swój udział w konferencji zapowiedziało ponad 150 osób. Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i osiągnięć w dziedzinie ratownictwa medycznego.

 

16-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)