REKLAMA
REKLAMA

Konopie indyjskie w pokojach młodych mieszkańców Hoczwi! (ZDJĘCIA)

POWIAT LESKI. Dwóch młodych mieszkańców Hoczwi, zatrzymanych przez policjantów w ubiegłym tygodniu, usłyszało zarzuty przestępstw określonych w  ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci w ich domach znaleźli uprawy konopi indyjskich, jak również woreczki z suszem marihuany.

20-latek i jego starszy o 3 lata kolega, obaj zamieszkali w Hoczwi, uprawiali w swoich pokojach marihuanę. Jeden zamykał swój pokój przed domownikami na klucz, drugi ukrył uprawę w szafie ubraniowej. Obydwaj posiadali profesjonalny sprzęt do uprawy; policjanci znaleźli u nich m.in. specjale żarówki z ekranami odbijającymi światło, wyłączniki czasowe, nawilżacze powietrza, wentylatory i grzejniki. 20-latek w szafie miał 4 doniczki z sadzonkami marihuany, jego kolega miał 12 takich donic. Policjanci znaleźli również nasiona konopi jak tez woreczki z gotowym suszem marihuany.

U jednego z mężczyzn znaleziono również wyprawioną i podszytą skórę niedźwiedzia, zwierzęcia ściśle chronionego. Trwają czynności wyjaśniające, jak mężczyzna wszedł w jej posiadanie.

KPP Lesko

28-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)