REKLAMA
REKLAMA

Konopie indyjskie w pokojach młodych mieszkańców Hoczwi! (ZDJĘCIA)

POWIAT LESKI. Dwóch młodych mieszkańców Hoczwi, zatrzymanych przez policjantów w ubiegłym tygodniu, usłyszało zarzuty przestępstw określonych w  ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci w ich domach znaleźli uprawy konopi indyjskich, jak również woreczki z suszem marihuany.

20-latek i jego starszy o 3 lata kolega, obaj zamieszkali w Hoczwi, uprawiali w swoich pokojach marihuanę. Jeden zamykał swój pokój przed domownikami na klucz, drugi ukrył uprawę w szafie ubraniowej. Obydwaj posiadali profesjonalny sprzęt do uprawy; policjanci znaleźli u nich m.in. specjale żarówki z ekranami odbijającymi światło, wyłączniki czasowe, nawilżacze powietrza, wentylatory i grzejniki. 20-latek w szafie miał 4 doniczki z sadzonkami marihuany, jego kolega miał 12 takich donic. Policjanci znaleźli również nasiona konopi jak tez woreczki z gotowym suszem marihuany.

U jednego z mężczyzn znaleziono również wyprawioną i podszytą skórę niedźwiedzia, zwierzęcia ściśle chronionego. Trwają czynności wyjaśniające, jak mężczyzna wszedł w jej posiadanie.

KPP Lesko

28-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)