REKLAMA
REKLAMA

Kontrolowane turbulencje na śniegu, czyli Snow Show Weekend! (VIDEO HD)

PODKARPACIE. Kolejna edycja Snow Show Weekend dobiegła końca. Program zawodów w Puławach Górnych był bardzo różnorodny, przez co cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników poszczególnych konkurencji, którzy dali przykład czystej sportowej rywalizacji.

Zjazd Na Krechę.
Niestety niewiele brakowało aby podczas tegorocznego Zjazdu Na Krechę został pobity rekord prędkości z 2011 roku wynoszący 105 km/h. Mamy nadzieję, że za rok będzie „szybciej”. Poniżej przedstawiamy wyniki:

Narty:
1 miejsce: Piotr Bolanowski 101 km/h
2 miejsce: Dominik Stodolak 98 km/h
3 miejsce: Roman Stodolak 97 km/h

Snowboard:
1 miejsce: Jan Słupek 83 km/h

Mini Bag Race.
Rodzinna atmosfera oraz dużo śmiechu. Tak krótko możemy opisać zawody Mini Bag Race (zjazd na małych poduszkach). Cieszymy się, że oprócz dzieci, również rodzice oraz osoby obserwujące wzmagania przyłączyły się do wspólnej zabawy.

Jibb Session na snowparku KiczeraSki

Stylowe tricki, luźna atmosfera, a to wszystko na nowym snowparku KiczeraSki. Do rywalizacji stawili się snowboardziści oraz narciarze, którzy mieli do dyspozycji boxy, raile, rurę PCV, itp. Wyniki zmagań poniżej:

Narty:
1 miejsce: Siteń Krystian
2 miejsce: Waltoś Grzegorz
3 miejsce: Cisło Karol

Snowboard:
1 miejsce: Kacper Kilar
2 miejsce: Grodecki Kuba
3 miejsce: Jursa Beniamin

Zawody Big Air Bag

Pierwszy raz na Podkarpaciu mieliśmy okazję organizować zawody big air na dużą poduszkę powietrzną udostępnioną przez firmę flybag. W ciągu dwóch dni obiekt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród zawodników oraz gości, którzy również mogli skorzystać z poduszki tworząc przeróżne ewolucje akrobatyczne.

Wyniki zawodów:

Narty:
(mężczyźni)

1 miejsce: Tobiasz Jurek
2 miejsce: Maciej Kuśnirz
3 miejsce: Bartosz Piestrzak

(kobiety)
1 miejsce: Anna Skóra

Snowboard:
(mężczyźni)

1 miejsce: Rak Radosław
2 miejsce: Beniamin Jursa
3 miejsce: Święciński Michał

(kobiety)
1 miejsce: Ewelina Pado

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród rzeczowych dla naszych zawodników, wsparcie finansowe, medialne oraz pomoc w organizacji Snow Show Weekendu na Kiczerze. Szczególne podziękowania kierujemy do ekipy Flybag, która bardzo profesjonalnie przygotowała poduszkę.

Patronem medialnym zawodów były portale: Esanok.pl, Podkarpacie24.pl, Bieszczady24.pl, tvBieszczady.pl, tvPodkarpacie.pl.

KiczeraSki

20-02-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)