REKLAMA
REKLAMA

Krasnikow i Iwanow w Sanoku

SANOK. Nikołaj Krasnikow i Danił Iwanow zostali nominowani do udziału w sanockiej rundzie eliminacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Rosjanie czekali z alokacją zawodników aż do momentu rozstrzygnięcia ich krajowych mistrzostw.

Iwanow, który został Indywidualnym Mistrzem Rosji oraz Krasnikow (wicemistrz) mieli prawo wyboru rundy eliminacyjnej i obaj jednogłośnie wskazali zawody w Sanoku. W ten sposób już trzeci rok z rzędu na torze lodowym Błonie będzie można oglądać zmagania absolutnie najlepszych zawodników na świecie.

Nikołaj Krasnikow, choć w ubiegłym roku na konferencji prasowej w Sanoku zapowiadał swój rozbrat z wyścigami motocyklowymi na lodzie, dalej kontynuuje karierę. W minionym weekend siedmiokrotny Indywidualny Mistrz Świata zajął drugie miejsce w krajowych mistrzostwach, ulegając jedynie Daniłowi Iwanowowi. Ten drugi to z kolei brązowy medalista ubiegłorocznego championatu. Wydaje się, że to właśnie Danił będzie w tym sezonie faworytem numer 1 do odebrania panowania na tronie Krasnikowowi.

Ich pasjonująca walka rozpocznie się już 28.01.2012 r. w czasie rundy eliminacyjnej na torze lodowym Błonie w Sanoku. Tego nie można przegapić.

foto: Tomasz Sowa

ICE Racing Team Polska

11-01-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)