REKLAMA
REKLAMA

Krasnikow i Iwanow w Sanoku

SANOK. Nikołaj Krasnikow i Danił Iwanow zostali nominowani do udziału w sanockiej rundzie eliminacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Rosjanie czekali z alokacją zawodników aż do momentu rozstrzygnięcia ich krajowych mistrzostw.

Iwanow, który został Indywidualnym Mistrzem Rosji oraz Krasnikow (wicemistrz) mieli prawo wyboru rundy eliminacyjnej i obaj jednogłośnie wskazali zawody w Sanoku. W ten sposób już trzeci rok z rzędu na torze lodowym Błonie będzie można oglądać zmagania absolutnie najlepszych zawodników na świecie.

Nikołaj Krasnikow, choć w ubiegłym roku na konferencji prasowej w Sanoku zapowiadał swój rozbrat z wyścigami motocyklowymi na lodzie, dalej kontynuuje karierę. W minionym weekend siedmiokrotny Indywidualny Mistrz Świata zajął drugie miejsce w krajowych mistrzostwach, ulegając jedynie Daniłowi Iwanowowi. Ten drugi to z kolei brązowy medalista ubiegłorocznego championatu. Wydaje się, że to właśnie Danił będzie w tym sezonie faworytem numer 1 do odebrania panowania na tronie Krasnikowowi.

Ich pasjonująca walka rozpocznie się już 28.01.2012 r. w czasie rundy eliminacyjnej na torze lodowym Błonie w Sanoku. Tego nie można przegapić.

foto: Tomasz Sowa

ICE Racing Team Polska

11-01-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)