REKLAMA
REKLAMA

Międzynarodowy sukces sanockich gitarzystów

SANOK. Po wygranych konkursach w Rybniku i Strzyżowie przyszła pora na sukcesy międzynarodowe. Tym razem młode sanockie gitarzystki wzięły udział w Festiwalu Gitarowym w Giraltovcach na Słowacji.

 

Jury pod przewodnictwem Jana Labanta z Akademii Muzycznej w Bańskiej Bystrzycy najwyżej oceniło występ Zuzi Kopiec, która otrzymała maksymalną ilość 25 punktów i zdobyła I nagrodę. II nagrodę i 24 punkty otrzymała Marysia Kozimor.

Dziewczynki do konkursu przygotowała Iwona Bodziak. To wielka satysfakcja i  radość, że obie uczennice potwierdziły swoją wysoką klasę na kolejnym konkursie gitarowym. Mam nadzieję, że w Sanoku znajdą się osoby, które zechcą pomóc tym młodym i utalentowanym dzieciom wziąć udział w kolejnych, prestiżowych imprezach muzycznych w kraju i za granicą. Zainteresowanych proszę o kontakt z Dyrekcją Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Sanoku – mówi Iwona Bodziak.

04-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)