REKLAMA
REKLAMA

Mikołaj odwiedził najmłodszych podopiecznych Stowarzyszenia Pomoc Rodzinie

SANOK / PODKARPACIE. Krąg Sanocki Stowarzyszenia Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego zorganizował po raz piąty wieczór mikołajkowy dla dzieci z rodzin biednych, wielodzietnych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Z pisemną prośbą zwróciliśmy się do niektórych firm o wsparcie naszej akcji, co umożliwiło nam przygotowanie paczek  mikołajkowych dla dzieci.

Pomocy w formie rzeczowej, jak: zabawki, przybory szkolne, słodycze itp. udzieliło 5 osób indywidualnych i 4 sklepy. Pani będąca właścicielką Restauracji „Bartek” udostępniła salę na zorganizowanie wieczorku mikołajkowego z poczęstunkiem dla 41 dzieci i towarzyszących im rodziców.

Dzięki ludziom dobrej woli i gorącego serca, sprawiliśmy dzieciom ogromną radość. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wieczorku mikołajkowego: Członkom Stowarzyszenia, Sponsorom oraz młodzieży, która urozmaicając ten wieczór swoim występem muzycznym, przyczyniła się do stworzenia ciepłego i serdecznego nastroju.

Wanda Wojtuszewska / Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku

14-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)