REKLAMA

Mikołajkowe spotkania policjantów z dziećmi

SANOK / PODKARPACIE. 6 grudnia w Mikołajki każdy z nas oczekuje na prezenty. Dlatego też sanoccy policjanci wprawdzie nie w czerwonych strojach, ale za to z workiem prezentów odwiedzili przedszkolaków oraz najmłodszych pacjentów Oddziału Dziecięcego Szpitala Specjalistycznego w Sanoku.

Od stróżów prawa – pomocników św. Mikołaja maluchy otrzymały pluszowe maskotki, słodycze oraz elementy odblaskowe. Prezenty sprawiły dużo radości i uśmiechu na twarzy każdego maluszka.


Policjanci z zespołu ds. nieletnich odwiedzili małych pacjentów z Oddziału Dziecięcego Specjalistycznego Szpitala w Sanoku. Większość maluchów dzień 6. grudnia spędza z rodziną w domu. Niestety niektóre dzieci z powodu choroby nie mogą świętować tego dnia z rówieśnikami czy rodziną. Dlatego też sanoccy policjanci – pomocnicy św. Mikołaja rozdawali najmłodszym prezenty wraz z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. 


Ponadto policjanci działając na zlecenie św. Mikołaja odwiedzili milusińskich z Przedszkola nr 4 w Sanoku. Stróże prawa przynieśli dzieciom drobne prezenty w postaci maskotek, samochodzików oraz słodyczy. Nie zabrakło także elementów odblaskowych poprawiających bezpieczeństwo podczas poruszania się po drogach. W trakcie spotkania policjanci przekazali kilka dobrych rad i wskazówek na temat bezpiecznych zachowań.

Działania te sprawiły wiele radości i wywołały uśmiechy na dziecięcych twarzach. A to było dla funkcjonariuszy największym mikołajkowym prezentem.

źródło: KPP SANOK

07-12-2012
Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.