REKLAMA
REKLAMA

Młodzi włamywacze w rękach Policji

SANOK / PODKARPACIE. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom, którzy włamali się do budynku magazynu ogródków działkowych na terenie Sanoka. Łupem złodziei padły metalowe elementy ogrodzenia.

Okazało się, że sprawcy sprzedali skradzione mienie w skupie złomu.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w Sanoku na ulicy Robotniczej. Nieznany wówczas sprawca pokonując zabezpieczenie w drzwiach wejściowych dostał się do wnętrza magazynu, z którego zabrał metalowe elementy ogrodzenia. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 300 złotych. W wyniku podjętych czynności policjanci wydziału kryminalnego ustalili sprawców włamania. Okazali się nimi młodzi mieszkańcy Sanoka wieku 19, 20 i 22 lat. Sprawcy skradzione przedmioty sprzedali w punkcie skupu złomu na terenie Sanoka.

Mężczyźni usłyszeli  zarzuty kradzieży z włamaniem. Sanoczanie przyznali się do popełnienia  tego czynu. Zgodnie z art. 279 kodeksu karnego grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

16-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)