REKLAMA
VIVO sc

Odpowie za uszkodzenie mienia

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci ustalili mężczyznę, który uszkodził szybę w oknie budynku lokalu gastronomicznego na Lipińskiego w Sanoku. Sprawca już wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Sanocka policja prowadziła postępowanie w sprawie uszkodzenia szyby w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Sanoka. Z informacji wynikało, iż zniszczeń tych dokonał mężczyzna, który rzucił w stronę budynku kamieniem. Pokrzywdzony wstępnie straty oszacował na kwotę około 360 złotych.

Podjęte w tej sprawie czynności pozwoliły na ustalenie sprawcy tego czynu. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Sanoka. Nie potrafił podać przyczyny takiego zachowania. Stwierdził jedynie, że był pijany.

Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do popełnienia tego czynu i złożył wyjaśnienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

16-11-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.