REKLAMA
REKLAMA

O Sanoku na filmowo

SANOK. Starosta Sanocki Sebastian Niżnik zaprasza na pokaz filmów studenckich, który odbędzie się w najbliższy piątek (14.09) o godzinie 19-tej w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku.

Podczas pokazu zaprezentowane zostaną materiały zrealizowane przez studentów dziennikarstwa z kilku łódzkich uczelni. Dzięki Starostwu Powiatowemu studenci przez trzy tygodnie nieodpłatnie mieszkali w Bursie Szkolnej przy ul. Szopena. W trakcie warsztatów, zrealizowali trzynaście reportaży, felietonów i etiud dotyczących ludzi i zjawisk głównie związanych z powiatem sanockim. Studenci pracowali pod kierunkiem Wojciecha Barczaka dziennikarza programu Ekspres Reporterów w Telewizji Polskiej oraz Wojciecha Słodkowskiego publicysty w łódzkim oddziale TVP.


– Od kilku lat podczas wakacji jeździmy po Polsce z naszymi warsztatami. Do Sanoka trafiliśmy rok temu na zaproszenie starosty sanockiego. Spotkaliśmy się z niezwykle miłym i sympatycznym przyjęciem, a co dla nas szczególnie ważne te tereny są prawdziwą kopalnią tematów, z których na razie niewielką część zrealizowaliśmy. W tym roku otrzymaliśmy ponowne zaproszenie, przyjechaliśmy i zrobiliśmy kilkanaście tematów z czego kilka jest naprawdę dobrych, tym bardziej więc zapraszamy na pokaz – mówi Wojciech Barczak.

Pokaz rozpocznie się o godzinie 19-tej i potrwa około półtorej godziny. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

10-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)