REKLAMA
REKLAMA

Pijana para pobiła się przy dziecku

KROSNO. Interwencja Policji zakończyła awanturę pomiędzy pijaną parą w Krośnie. W tym czasie, w domu przebywało również niespełna półtoraroczne dziecko. Ostatecznie opiekę maluchowi zapewniła wezwana na miejsce jego ciocia.

Wczoraj, kilkanaście minut przed godz. 23, Policja została powiadomiona o awanturze, do której doszło pomiędzy parą mieszkającą wspólnie w domu jednorodzinnym, na terenie Krosna. Na miejscu, policjanci usłyszeli jednak dwie zupełnie sprzeczne relacje. Zarówno kobieta, jak i jej partner wzajemnie obwiniali się o wszczęcie kłótni, podczas której doszło pomiędzy nimi do rękoczynów. Ostatecznie obudzili śpiącego w sąsiednim pokoju, ich niespełna półtorarocznego synka.
W czasie interwencji, w mieszkaniu przebywał jeszcze jeden mężczyzna, ale z jego wypowiedzi wynikało, że nie widział przebiegu awantury.
Po sprawdzeniu stanu trzeźwości uczestników zdarzenia okazało się, że wszyscy dorośli byli pijani. Największą zawartość alkoholu, wynoszącą blisko 1,8 promila, stwierdzono w organizmie matki dziecka. Badanie jej konkubenta wykazało prawie 1,3 promila, a ich gościa ponad 0,7 promila alkoholu.
W tej sytuacji, policjanci skontaktowali się z siostrą kobiety, która przyjechała na miejsce i zabrała siostrzeńca do siebie.
W najbliższym czasie Policja powiadomi o tej sprawie sąd rodzinny.
KMP Krosno
22-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)