REKLAMA
REKLAMA

Pijany 22-latek dachował w Humniskach (ZDJĘCIE)

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 22-letni mieszkaniec Humnisk, który kierując audi zjechał do rowu, przejechał w nim kilkanaście metrów, po czym uderzył w betonowy przepust, przeleciał nad wjazdem do posesji, by znów wylądować w rowie.

Wczoraj po godz. 22. brzozowscy policjanci patrolując miejscowość Humniska zauważyli w przydrożnym rowie samochód osobowy. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się w jego kierunku celem udzielenia pomocy osobom mogącym brać udział w tym zdarzeniu. Po podjechaniu bliżej policjanci zauważyli, że w pojeździe znajduje się kierowca. Po za nim w pobliżu nie było innych osób.

Policjanci w toku wykonywanych na miejscu czynności ustalili przebieg zdarzenia. Młody mężczyzna, 22-etni mieszkaniec Humnisk kierując audi prawdopodobnie po uderzeniu w krawężnik, zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Ponadto jego pojazd po przejechaniu w nim odcinka kilkunastu metrów uderzył w betonowy przepust, przeleciał nad wjazdem do posesji i ponownie wjechał do rowu. W wyniku tego zdarzenia 22-latek doznał obrażeń, które nie zagrażają jego życiu.

Okazało się, że młody kierowca jest pijany. Alkomat wskazał ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Teraz młody człowiek odpowie za swoje zachowanie przed sadem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Brzozów

20-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)