REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Piłkarskie podsumowanie weekendu

PIŁKA NOŻNA. Za nami X i XI kolejka rozgrywek piłkarskich. W miniony weekend swoje spotkania rozegrali zawodnicy reprezentujący zespoły III i IV ligi, klasy okręgowej, A, B oraz C. Zobacz jakie rezultaty uzyskały drużyny z naszego regionu.

III liga, grupa lubelsko – podkarpacka (XI kolejka)

Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1-0
Podlasie Biała Podlaska – Czarni Jasło 0-0
Unia Nowa Sarzyna – Orzeł Przeworsk 1-1
Stal Mielec – Orlęta Łuków 7-0
Avia Świdnik  –  Lublinianka Wieniawa Lublin 4-1
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Sanok 1-0
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm 1-3

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Tomasovia 11, 31, 25-6
2. Stal Mielec 11, 28, 28-3
3. Avia Świdnik 11. 22, 29-9
___
4. Stal Sanok 11, 22, 17-10


IV liga, grupa podkarpacka (XI kolejka)

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Piast Tuczempy 0-0
Cosmos Nowotaniec – Wisłok Strzyżów 2-1
Żurawianka Żurawica – OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-0
Strumyk Malawa – Przełęcz Dukla 2-1
Pogoń Leżajsk – Resovia 0-3
Crasnovia Krasne – Sokół Sieniawa 0-1
JKS 1909 Jarosław – LZS Turbia (mecz się nie odbył)
Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 2-0

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Piast Tuczempy 11, 24, 16-7
2. Sokół Sieniawa. 11, 23, 28-10
3. JKS 1909 Jarosław 10, 23, 27-12
___
10. Cosmos Nowotaniec 11, 14, 12-13


Klasa okręgowa, grupa Krosno (XI kolejka)

Iskra Przysietnica – Przełom Besko 0-0
Leśnik Baligród – Burza Rogi 0-0
Partyzant Targowiska – Grabowianka Grabówka 1-1
Iwonka Iwonicz – LKS Głowienka 2-0
Start Rymanów – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1
LKS Pisarowce – Kotwica Korczyna 6-1
LKS Skołyszyn – Górnik Strachocina 3-0
Stal II Sanok – Nafta Jedlicze 2-2
Pauza: Szarotka Uherce

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Partyzant Tragowiska  11, 21, 24-9
2. LKS Pisarowce 10, 19, 17-21
3. LKS Skołoszyn 10, 18, 17-13
___
5. Przełom Besko 10, 17, 18-9
15. Stal II Sanok 10, 11, 12-20
17. Górnik Strachocina 11, 7, 10-27


Klasa A, grupa Krosno I (X kolejka)

Bukowianka Bukowsko – Błękitni Jasienica Rosielna 0-1
Sanovia Lesko – Orzeł Bażanówka 3-2
Płomień Zmiennica – Szarotka Nowosielce 4-3
Nelson Polańczyk – Karpaty Klimkówka 1-2
LKS Zarszyn – LKS Haczów 0-0
LKS Izdebki – Brzozovia Brzozów 3-1
Orion Pielnia – Sanbud Długie 2-4
Pauza: Wisłok Sieniawa

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Płomień Zmiennica 10, 22, 26-14
2. LKS Zarszyn 10, 20, 19-7
3. Sanbud Długie 9, 17, 19-15
___
5. Orion Pielnia 10, 15, 21-21
12. Orzeł Bażanówka 9, 10, 12-13
13. Bukowianka Bukowsko 9, 8, 9-14
14. Szarotka Nowosielce 9, 8, 14-22


Klasa B, grupa Krosno I (X kolejka)

Otryt Lutowiska – LKS Tarnawa 2-3
Jawornik Czarna – LKS Czaszyn 6-0
Cosmos II Nowotaniec – LKS Płowce/Stróże Małe 2-3
Pogórze Srogów Górny – Victoria Pakoszówka 0-2
Górnik Grabownica Starzeńska – Remix Niebieszczany 3-1
ULKS Czerteż – LKS Golcowa 1-2
Juventus Poraż – Lotniarz Bezmiechowa 4-1

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Juventus Poraż  10, 19, 23-13
2. Victoria Pakoszówka 10, 19, 11-4
3. LKS Golcowa 10, 18, 20-13
___
5. Pogórze Srogów Górny 10, 16, 22-20
6. LKS Płowce/Stróże Małe 10, 15, 18-14
8. LKS Tarnawa 10, 15, 18-15
10. Cosmos II Nowotaniec 10, 13, 18-17
11. Remix Niebieszczany 10, 11, 10-19
12. ULKS Czerteż 10, 10, 13-22
13. LKS Czaszyn 10, 8, 9-22


Klasa C, grupa Krosno I (X kolejka)

Krokus Ropienka – Tyrawia Tyrawa Solna 2-1
Gabry Łukowe – Drzewiarz Rzepedź 1-3
Orkan Markowce – Grodzisko Trepcza 5-2
Bieszczady Jankowce – LKS Olszanica 7-2
Grom Sanoczek – Osława Zagórz 1-5
Pauza: Pionier Średnia Wieś

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Drzewiarz Rzepedź 9, 24, 39-10
2. Pionier Średnia Wieś 9, 22, 24-7
3. Bieszczady Jankowce 10, 22, 37-18
___
4. Osława Zagórz 9, 18, 28-13
5. Orkan Markowce 9, 16, 28-20
6. Grodzisko Trepcza 9, 15, 21-18
8. Tyrawia Tyrawa Solna 9, 7, 14-27
10. Grom Sanoczek 9, 4, 14-38
11. Gabry Łukowe 9, 3, 9-42


Klasa C, grupa Krosno II (X kolejka)

LKS Wzdów – LKS Odrzechowa 2-2
LKS Hłudno – LKS Wesoła 5-2
San Nozdrzec – Iskra Iskrzynia 0-3
Orzeł Pustyny 5-0 Zryw Dydnia
Beskid Posada Górna – Cisy Jabłonica Polska 4-0
Victoria Niebocko – Orzeł Milcza 2-2
Pauza: LKS Trześniów

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Orzeł Pustyny 10, 21, 22-10
2. Orzeł Milcza 9, 19, 26-13
3. Iskra Iskrzynia 9, 19, 15-7
___
8. LKS Odrzechowa 9, 11, 15-17

Zestawienie obejmuje zespoły reprezentujące powiat sanocki.

08-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)