REKLAMA
REKLAMA

Wciąż można pomóc Gabrysi. Nie bądź obojętny! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Serdecznie zapraszamy na pozostałe imprezy połączone ze zbiórką pieniędzy. W dalszym ciągu można nabyć jeszcze prace artystów i dzieci, które pozostały po piątkowej akcji. Załączamy zdjęcia prac, które można nabyć za dobrowolne datki.

Prace, które wciąż można nabyć w BWA Galerii Sanockiej:

Program pozostałych imprez charytatywnych z cyklu „Sanok dla Gabrysi Kuczmy”:

30.11.12. NoBo Cafe , ul. Jana III Sobieskiego 21, godz. 20.00
Koncert zespołu – Home Back
wstęp – wolne datki

01.12.12. Miejska Biblioteka  Publiczna w Sanoku, ul. Lenartowicza 2, godz 14.00 -15.00
Rodzinne warsztaty plastyczne dla dzieci i ich opiekunów
„Cuda z plastikowych butelek”
(ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy w BWA Galerii Sanockiej, Rynek 14, tel . 13 46 36 030, na warsztaty należy zabrać ze sobą kilka plastikowych butelek)
wstęp – wolne datki

01.12.12. Klub Pani K, ul. 2 Pułku Strzelców Podhalańskich 1, godz .20.00
Koncert zespołu – LECTER
Koncert zespołu – NEGRADONNA
Impreza biletowana  – w trakcie imprezy zbiórka pieniędzy

Ponadto odbędzie się zbiórka pieniędzy podczas meczu hokejowego Ciarko PBS Bank – Aksam Unia Oświęcim

Pomóc możesz także wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
W tytule koniecznie wpisz:
16097 – Kuczma Gabriela – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku dla Gabrysi. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Każda, choćby najdrobniejsza, kwota jest ważna. Oto niezbędne dane do rozliczenia 1%: nr KRS 0000037904 w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy” należy wpisać 16097 Kuczma Gabriela.

Wraz z Rodzicami dziękujemy za wsparcie.

Organizatorzy:
Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku, BWA Galeria Sanocka, Strefa Ruchu, NoBo Cafe, Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki przy MBP w Sanoku, Matragona, Home Back, Klub PaniK, Klub Hokejowy Sanok

Patroni medialni:
Tygodnik Sanocki, esanok.pl

Gabrysia mieszka w Sanoku. Jest pogodną, dzielną dziewczynką. Gdyby nie blizny, nikt, patrząc na nią, nie domyśliłby się, ile przeszła w ciągu niespełna 4 lat życia.

Urodziła się 18 marca 2009 r. Po niespełna godzinie okazało się, że  ma bardzo poważną wadę serca – pojedynczą (lewą) komorę serca ze zwężeniem  tętnicy płucnej. W dwunastej dobie życia przeszła pierwszą operację w Górnośląskim Centrum  Zdrowia Dziecka w Katowicach, po której jej stan znacznie sie pogorszył – miała niewydolność krążeniowo-oddechową, infekcję krwi i zapalenie płuc. Jednak przeżyła. Już w grudniu 2009 r. przeszła kolejną operację – poszerzono i zespolono obie gałęzie tętnicy płucnej. W lutym  i wrześniu 2012 r. wykonano dziewczynce cewnikowanie serca, w wyniku którego stwierdzono podwyższone ciśnienie i opór w krążeniu płucnym. Podjęto leczenie. W międzyczasie udrożniła się u niej dodatkowa, lewa żyła główna. Konieczna była kolejna operacja, zamykająca tę żyłę…
Początkiem  2013 r. Gabrysia ma zostać poddana ostatniej, koniecznej dla niej operacji usunięcia szczątkowej prawej komory serca, jednak zanim to nastąpi,  znów czeka ją cewnikowanie, by lekarze mogli ocenić, czy  stan zdrowia dziewczynki pozwoli na tę poważną ingerencję chirurgiczną.

Niestety, częste wyjazdy do kliniki i koszty leczenia dziecka znacznie przekraczają finansowe możliwości rodziców Gabrysi. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Dziewczynka ma ogromną szansę na wyleczenie. Ta świadomość jest największą nadzieją dla niej i jej rodziców. Pomóżmy im, weźmy udział w akcji zbiórki pieniędzy. Liczy się każda złotówka!

26-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)