REKLAMA
REKLAMA

Potrącenie rowerzysty w Nadolanach

POWIAT SANOCKI. Kierujący oplem wyprzedził grupę osób idących poboczem, następnie rozpoczął manewr wyprzedzania rowerzysty. W tym czasie został zepchnięty przez wyprzedzającą go hondę wprost na rowerzystę.

Kierowca jednośladu wypadł za barierę ochronną i upadł na brzeg rzeki. Z odniesionymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Wypadek miał miejsce w miejscowości Nadolany w sobotę kilka minut po godz. 11. 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, kierując oplem, w trakcie wyprzedzania rowerzysty został zepchnięty na pobocze przez wyprzedającą go hondę i wjechał wprost w rower. Kierujący jednośladem przewrócił się i spadł za metalową barierę oddzielającą drogę od rzeki. Kierujący hondą oddalił się z miejsca zdarzenia.

Poszkodowany z wstrząśnieniem mózgu i urazami kończyn został przewieziony do szpitala.

W tym samym dniu około godz. 19 do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie zgłosił się 22-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. Mężczyzna przyznał się, że dziś przed południem kierując samochodem marki honda uczestniczył w zdarzeniu drogowym w miejscowości Nadolany i pomimo, że jeden z uczestników doznał obrażeń oddalił się z miejsca wypadku.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

KPP Sanok

14-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)