REKLAMA
REKLAMA

Prezes Zarządu PGNiG Grażyna Piotrowska-Oliwa odwiedziła Sanok. Nowym dyrektorem sanockiego oddziału spółki został Jacek Stepek ! (VIDEO HD)

Prezes Zarządu PGNiG Grażyna Piotrowska-Oliwa odwiedziła Sanok. Nowym dyrektorem sanockiego oddziału spółki został Jacek Stepek ! (VIDEO HD)

SANOK. W piątek (1 czerwca) sanocki oddział Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa odwiedziła prezes zarządu spółki Grażyna Piotrowska-Oliwa.

Podczas spotkania z dyrekcją oddziału odbyła się również krótka konferencja prasowa, podczas której prezes uzasadniała między innymi zmiany personalne w sanockim oddziale.

Dyrektorem oddziału został Jacek Stepek, zastępując Mieczysława Jakiela.

NOWY DYREKTOR ODDZIAŁU PGNiG – mgr inż. Jacek STEPEK

Absolwent Wydziału Wiertniczo – Naftowego Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, specjalność: kopalnictwo otworowe. Ukończył również studia MBA w krakowskiej Akademii Ekonomicznej. Pracę zawodową rozpoczął w 1995 roku na stanowisku asystenta kierownika wiertni w jasielskich Poszukiwaniach Nafty i Gazu. Następnie pełnił funkcję kierownika zmiany i specjalisty ds. prób. Jako przedstawiciel PNiG pracował w latach 2001-2006 w Kazachstanie, na Litwie i w Rosji. W latach 2006-2007 pełnił obowiązki kierownika kontraktu w Danii i w Mozambiku. Od 2007 roku do 2010 był kierownikiem Biura Eksportu w PNiG Jasło, dyrektorem oddziału w Republice Czeskiej, specjalistą ds. Wierceń i Prób, a w 2012 roku objął stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Wierceń i Prób, Kierownika Ruchu Zakładu Wykonującego Roboty Geologiczne.

Od 25 maja 2012 roku pełni obowiązki Dyrektora PGNiG SA – Oddział w Sanoku.
Hobby: sport, piłka nożna, turystyka

źródło: Oficjalna strona PGNiG Sanok

 

01-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)