REKLAMA
REKLAMA

Prezes Zarządu PGNiG Grażyna Piotrowska-Oliwa odwiedziła Sanok. Nowym dyrektorem sanockiego oddziału spółki został Jacek Stepek ! (VIDEO HD)

Prezes Zarządu PGNiG Grażyna Piotrowska-Oliwa odwiedziła Sanok. Nowym dyrektorem sanockiego oddziału spółki został Jacek Stepek ! (VIDEO HD)

SANOK. W piątek (1 czerwca) sanocki oddział Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa odwiedziła prezes zarządu spółki Grażyna Piotrowska-Oliwa.

Podczas spotkania z dyrekcją oddziału odbyła się również krótka konferencja prasowa, podczas której prezes uzasadniała między innymi zmiany personalne w sanockim oddziale.

Dyrektorem oddziału został Jacek Stepek, zastępując Mieczysława Jakiela.

NOWY DYREKTOR ODDZIAŁU PGNiG – mgr inż. Jacek STEPEK

Absolwent Wydziału Wiertniczo – Naftowego Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, specjalność: kopalnictwo otworowe. Ukończył również studia MBA w krakowskiej Akademii Ekonomicznej. Pracę zawodową rozpoczął w 1995 roku na stanowisku asystenta kierownika wiertni w jasielskich Poszukiwaniach Nafty i Gazu. Następnie pełnił funkcję kierownika zmiany i specjalisty ds. prób. Jako przedstawiciel PNiG pracował w latach 2001-2006 w Kazachstanie, na Litwie i w Rosji. W latach 2006-2007 pełnił obowiązki kierownika kontraktu w Danii i w Mozambiku. Od 2007 roku do 2010 był kierownikiem Biura Eksportu w PNiG Jasło, dyrektorem oddziału w Republice Czeskiej, specjalistą ds. Wierceń i Prób, a w 2012 roku objął stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Wierceń i Prób, Kierownika Ruchu Zakładu Wykonującego Roboty Geologiczne.

Od 25 maja 2012 roku pełni obowiązki Dyrektora PGNiG SA – Oddział w Sanoku.
Hobby: sport, piłka nożna, turystyka

źródło: Oficjalna strona PGNiG Sanok

 

01-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)