REKLAMA
REKLAMA

RABATY od samego MIKOŁAJA!

 

Drogi Mikołaju!

wiem, że jak co roku o tej porze masz mnóstwo roboty… Ciągłe ulepszanie okien przy zachowaniu tych samych cen wymaga sporego wysiłku! Ale może udałoby Ci się wyczarować jakieś promocje dla naszych Klientów? Myślałem nawet o 42%! Zdaję sobie sprawę, że tak tanio jeszcze nie było, ale…

Rozmowa z Dyrektorem Sprzedaży OKNOPLAST.

Panie Dyrektorze, święta już coraz bliżej, czy OKNOPLAST jak co roku zaskoczy nas miłą niespodzianką pod choinkę?

Oczywiście, w tym roku na święta dla naszych klientów oferujemy rabat na okna nawet do 42%. Oferta ważna jest do 31 grudnia 2012. Zapraszamy do partnerskich salonów sprzedaży OKNOPLAST, w celu zapoznania się ze szczegółami promocji.

Do 42% to prawdziwy prezent na święta.

Zgadza się, jest to naprawdę wyjątkowa promocja i warto z niej teraz skorzystać. Wszyscy, którzy planują budowę domu w najbliższym czasie już teraz mogą zaopatrzyć się w okna najwyższej jakości po naprawdę atrakcyjnych cenach.

Jako lider branży na wielu europejskich rynkach przyzwyczailiście nas, że regularnie wprowadzacie do swojej oferty nowości, różne innowacje produktowe. Czy czymś znowu nas zaskoczycie?

Mijający rok był dla nas bardzo pracowity. Postawiliśmy na rozwiązania energooszczędne i estetyczne. Wdrożyliśmy wiele nowości produktowych m.in. innowacyjne przeszklenia oraz wyjątkowy system ColorFull. W bardzo korzystnej cenie oferujemy nowy trzykomorowy pakiet szybowy wypełniony argonem, który osiąga współczynnik Ug=0,4. Natomiast dla najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy okno Winergetic Premium, które spełnia wymogi dla domu pasywnego. Ze specjalnym wzmocnieniem termicznym oraz trzykomorowym pakietem szybowym o współczynniku
Ug =0,3 wypełnionym kryptonem, okno Winergetic Premium osiąga rewelacyjny współczynnik przenikalności cieplnej Uw=0,6 W/m2K.

A co z drugą nowością, czyli ColorFull?

Okno w wersji ColorFull to prawdziwy hit. Jako pierwsi wprowadziliśmy rozwiązanie, w którym poza tradycyjnie oklejonymi folią drewnopodobną widocznymi płaszczyznami okna, w systemie ColorFull foliowane są również elementy wewnętrzne, widoczne po otwarciu skrzydła. Dzięki temu okna posiadają jednolity kolor i strukturę na całej swojej powierzchni i wizualnie nie różnią się od okien drewnianych. System ColorFull został po raz pierwszy zaprezentowany
przez OKNOPLAST w październiku tego roku na targach MADE Expo w Mediolanie. Renomowany, włoski portal budowlany Edilportale wyróżnił ColorFull przyznając mu tytuł „Najlepszy produkt”.


TRAF
– partner handlowy
Sanok ul. Staszica 8  tel: 13 460 10 13
Lesko ul. Piłsudskiego 48 tel: 13 464 59 89

www.oknoplast.com.pl

 

 

29-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook