REKLAMA
TORUS

Pijany mieszkaniec powiatu brzozowskiego ukradł wkrętarkę w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. 54 – letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego wszedł do garażu na posesji przy ul. Krakowskiej w Sanoku, ukradł wkrętarkę i udał się na pobliski przystanek. Złodziej został zatrzymany przez policjantów. Był pijany. W organizmie miał prawie 3 promile.

Wczoraj około godz. 15 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży wkrętarki z posesji przy ul. Krakowskiej w Sanoku. 40-letni pokrzywdzony poinformował, że osoba, która zabrała z jego garażu wkrętarkę, siedzi na przystanku autobusowym przy ul. Krakowskiej w Sanoku. Okazało się, że 40-latek zauważył na swojej posesji obcego mężczyznę, gdy ten wychodził z garażu i kierował się w stronę wyjścia. Właściciel zatrzymał go i zapytał co tu robi. W odpowiedzi usłyszał, że to pomyłka i już wychodzi. Jednak zaniepokojony 40-latek poszedł do garażu i zorientował się, że skradziono mu wkrętarkę. Natychmiast udał się na poszukiwanie złodzieja. Jadąc samochodem zauważył, że szukany przez niego mężczyzna siedzi na przystanku autobusowym i ma przy sobie skradzioną z garażu wkrętarkę.

Policjanci odzyskali skradzione mienie, a złodzieja zatrzymali w policyjnym areszcie, aż wytrzeźwieje i złoży zeznania. W chwili zatrzymania 54-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Sprawa trafi do sądu, gdzie zostanie podjęta decyzja, co do ukarania sprawcy.

źródło: KPP Sanok

29-11-2012
Następny artykuł:
»
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.