REKLAMA

REGION: Śmiertelnie postrzelił konkubinę

Policja i prokuratura w Jaśle ustalają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w gminie Kołaczyce w powiecie jasielskim. Wstępne ustalenia wskazują, że 41-letni mężczyzna śmiertelnie postrzelił swoją konkubinę. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego, przebywa on w policyjnym areszcie.

To zdarzenie rozegrało się wczoraj po południu w jednym z domów we wsi Sieklówka. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że około godz. 18, 41-letni mężczyzna postrzelił z nielegalnie posiadanej broni palnej swoją konkubinę.

Kobieta wskutek doznanych obrażeń zginęła na miejscu. Strzał usłyszała będąca w domu matka mężczyzny, która o zdarzeniu powiadomiła sąsiada, a ten służby ratownicze. Interweniujący policjanci zatrzymali podejrzewanego o śmiertelne postrzelenie. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, miał prawie 2 promile. Trafił do policyjnego aresztu.

Na miejscu zdarzenia pod kierunkiem prokuratora pracowali do późnych godzin nocnych funkcjonariusze z grupy operacyjno – śledczej. W czynnościach uczestniczył również biegły lekarz sądowy. Zwłoki 40-letniej kobiety decyzją prokuratura zostały zabezpieczone w prosektorium. Trwa śledztwo w tej sprawie.

18-12-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.