REKLAMA
REKLAMA

Rozpoczyna się konkursu na najpiękniejszy ogród, balkon lub taras na terenie Sanoka i Powiatu Sanockiego

SANOK. Zgodnie z zapowiedzią od 10 do 24 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia na konkurs na najpiękniejszy ogród, balkon lub taras na terenie Sanoka i Powiatu Sanockiego.

 

Reaktywowany konkurs organizowany jest przez Towarzystwo Przyjaciół Sanoka i Ziemi Sanockiej przy współudziale i patronacie honorowym Burmistrza Sanoka, Starosty Sanockiego oraz Tygodnika Sanockiego. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach; na najpiękniejszy ogród i najpiękniejszy balkon lub taras. Zgłoszenia dla ogrodów/balkonów lub tarasów położonych na terenie Sanoka przyjmowane są w Urzędzie Miasta w Sanoku, ul. Rynek 1- w Biurze Obsługi Klienta, pok. nr. 1 natomiast dla obiektów z terenu gmin powiatu sanockiego w urzędzie gminy właściwym dla miejsca ich położenia.

Dla zwycięzców i dwóch wyróżnionych w obu kategoriach organizatorzy przyznają cenne nagrody. Zakończenie i ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród przewidziane jest w trzecim tygodniu września. Regulamin konkursu i deklaracje uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej Towarzystwa Przyjaciół Sanoka i Ziemi Sanockiej oraz w BOK w Urzędzie Miasta w Sanoku.

Zapraszamy właścicieli ogrodów/balkonów i tarasów do uczestnictwa w konkursie.

 

Prezes Zarządu

Waldemar Och

 

 

 

 

 

13-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)