REKLAMA
REKLAMA

Sanocki urzędnik zaatakowany gazem!

SANOK / PODKARPACIE. Pracownik Urzędu Miasta w Sanoku w trakcie rozmowy z petentem został przez niego znieważony słowami wulgarnymi i zaatakowany przy użyciu gazu pieprzowego.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W piątek około godz. 13.30 do Urzędu Miasta w Sanoku przyszedł mężczyzna. W trakcie rozmowy z jednym z urzędników zaczął się awanturować. Używał słów wulgarnych i obraźliwych, a następnie oddalił się z urzędu.

Po kilku minutach jednak wrócił i znowu doszło do awantury. Tym razem sprawca prysnął na twarz urzędnika gaz pieprzowy. Awanturnik został zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej i przekazany Policji.

Sprawcą okazał się 64-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w organizmie ma ponad 2,5 promila alkoholu.

Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwiania i wyjaśnienia. W sobotę usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności i znieważenia funkcjonariusza publicznego. Za popełnione czyny odpowie przed sądem.

KPP Sanok

19-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)