REKLAMA
VIVO sc

SANOK: Dwóch 18-latków miało przy sobie narkotyki. Grozi im 3 lata więzienia

Sanoccy policjanci zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili podczas kontroli drogowej samochodu marki Honda . Środki odurzające posiadali przy sobie pasażerowie pojazdu. Teraz za nieprzestrzeganie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiedzą przed sądem.

W niedzielę około godziny 21 na ul. Mickiewicza w Sanoku policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Honda . Pojazdem podróżowało czterech młodych mężczyzn w wieku od 18 do 22 lat. W trakcie kontroli dwóch pasażerów zaczęło zachowywał się bardzo nerwowo. Policjanci podejrzewali, że młodzi ludzie mają coś do ukrycia. Ich przypuszczenia się potwierdziły. W trakcie kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy dwóch 18 latkach marihuanę.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu złożenia wyjaśnień. Wczoraj usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Przyznali się do popełnienia tego czynu. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających i psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Sanok

18-12-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.