REKLAMA
REKLAMA

Spowodował kolizję i uciekł. Ukrywał się na strychu

ZAGÓRZ. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wczoraj w Zagórzu spowodował kolizję drogową, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili, kim był kierujący i udali się do jego miejsca zamieszkania. Sprawca ukrywał się przed funkcjonariuszami na strychu.

Zgłoszenie otrzymane wczoraj kwadrans po godz. 15. dotyczyło kolizji drogowej jaka miała miejsce w Zagórzu na ul. Fabrycznej. Zawiadamiający poinformował, że jadąc samochodem volvo zwolnił przed przejściem dla pieszych. Jadący tuż za nim kierujący audi najechał na tył jego samochodu, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci w toku czynności ustalili kto kierował samochodem audi i udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny.  Na miejscu zastano kobietę, która stwierdziła, że jej wnuk posiada zgodne z opisem auto i przed chwilą wrócił do domu.

Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji, którym okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Na pytanie dlaczego ukrywał się na strychu odpowiedział, że bał się konsekwencji. Po zbadaniu okazało się, że jest mężczyzna jest nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Dodatkowo pobrano mu krew do badań.

Sprawą zajmie się sąd. Tam zapadnie decyzja co do kary dla 31-latka.

KPP Sanok

09-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)