REKLAMA
REKLAMA

Finaliści Łukacijewska Cup na meczu ekstraklasy (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Reprezentanci SP nr 5 w Dębicy oraz piłkarki ZS w Gorzycach byli uczestnikami wycieczki organizowanej do Warszawy przez Elżbietę Łukacijewską Poseł do Parlamentu Europejskiego. Wyjazd do stolicy młodzi piłkarze wywalczyli sobie podczas finału turnieju piłkarskiego Łukacijewska Cup.

Dzieci wraz z opiekunami podczas wizyty w Warszawie zwiedziły Centrum Nauki Kopernik oraz siedzibę Sejmu RP. Późnym popołudniem organizatorzy zafundowali uczestnikom wycieczki dużą dawkę piłkarskich emocji – na początek była wizyta i zwiedzania Stadionu Narodowego a wieczorem uczestnictwo w meczu Legia Warszawa – Wisła Kraków. Mecz nazywany ogólnopolskimi derbami zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy, strzelcami bramek byli :w barwach gospodarzy Jakub Kosecki w 16 i 25 minucie spotkania, natomiast w zespole Wisły Kraków goalkeepera gospodarzy w 13 minucie pokonał  Łukasz Garguła.

Taki wyjazd to świetna nagroda – tyle atrakcji mieliśmy podczas tego jednego dnia. Zwiedziliśmy Stadion Narodowy, byliśmy w Centrum Nauki Kopernik – w Koperniku była świetna zabawa, tam jest tyle ciekawych rzeczy, a wieczorem mecz Legii z Wisłą – pierwszy raz byłam na takim meczu – świetna atmosfera, doping kibiców – na pewno na drugi rok jeśli taki turniej będzie to weźmiemy znowu udział w rozgrywkach – komentuje jedna z uczestniczek wyjazdu.

Ewa Mrugała
Asystentka Elżbiety Łukacijewskiej
Poseł do Parlamentu Europejskiego

09-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)