REKLAMA
REKLAMA

Finaliści Łukacijewska Cup na meczu ekstraklasy (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Reprezentanci SP nr 5 w Dębicy oraz piłkarki ZS w Gorzycach byli uczestnikami wycieczki organizowanej do Warszawy przez Elżbietę Łukacijewską Poseł do Parlamentu Europejskiego. Wyjazd do stolicy młodzi piłkarze wywalczyli sobie podczas finału turnieju piłkarskiego Łukacijewska Cup.

Dzieci wraz z opiekunami podczas wizyty w Warszawie zwiedziły Centrum Nauki Kopernik oraz siedzibę Sejmu RP. Późnym popołudniem organizatorzy zafundowali uczestnikom wycieczki dużą dawkę piłkarskich emocji – na początek była wizyta i zwiedzania Stadionu Narodowego a wieczorem uczestnictwo w meczu Legia Warszawa – Wisła Kraków. Mecz nazywany ogólnopolskimi derbami zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy, strzelcami bramek byli :w barwach gospodarzy Jakub Kosecki w 16 i 25 minucie spotkania, natomiast w zespole Wisły Kraków goalkeepera gospodarzy w 13 minucie pokonał  Łukasz Garguła.

Taki wyjazd to świetna nagroda – tyle atrakcji mieliśmy podczas tego jednego dnia. Zwiedziliśmy Stadion Narodowy, byliśmy w Centrum Nauki Kopernik – w Koperniku była świetna zabawa, tam jest tyle ciekawych rzeczy, a wieczorem mecz Legii z Wisłą – pierwszy raz byłam na takim meczu – świetna atmosfera, doping kibiców – na pewno na drugi rok jeśli taki turniej będzie to weźmiemy znowu udział w rozgrywkach – komentuje jedna z uczestniczek wyjazdu.

Ewa Mrugała
Asystentka Elżbiety Łukacijewskiej
Poseł do Parlamentu Europejskiego

09-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)