REKLAMA
REKLAMA

Štefan Mikeš poznaje drużynę (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. Do drużyny mistrzów Polski dołączyli zawodnicy, którzy reprezentowali Polskę podczas turnieju na Ukrainie. Nowy trener Ciarko PBS Bank KH Sanok Štefan Mikeš poprowadził więc pierwszy trening w pełnym składzie.

 

47-letni Słowak dołączył do zespołu po odejściu Milana Staša, który postanowił skorzystać z oferty klubu z Koszyc. Po informacji o przenosinach Staša, władze klubu podjęły natychmiastowe starania o podpisanie kontraktu z nowym szkoleniowcem. Najlepszym kandydatem okazał się Štefan Mikeš, który w swoim sportowym, trenerskim CV ma tak imponujące osiągnięcia jak poprowadzenie niemieckiego Grizzly Adams Wolfsburg z poziomu III ligi aż do DEL, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej naszych zachodnich sąsiadów. Ponadto, Mikeš pracował z reprezentacją Słowacji do lat 20, a do 23 stycznia bieżącego roku związany był z jednym z największych klubów Słowacji, Slovanem Bratysława.

Czas na Polskę

Dla Štefana Mikeša, Polska jest piątym krajem, w którym pisana będzie jego trenerska historia. Wcześniej, szkoleniowiec miał okazję poznać hokejową rzeczywistość Włoch, Niemiec, Słowacji i Austrii. Przed trenerem Mikešem trudne zadanie. Jego debiut w meczu „o stawkę” odbędzie się w Norwegii, podczas spotkań III rundy Pucharu Kontynentalnego. Mecz odbędą się w dniach 23-25 listopada.

Nowemu trenerowi Ciarko PBS Bank KH Sanok życzymy samych sukcesów!

15-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)