REKLAMA
REKLAMA

Strzelając do lisa śmiertelnie ranił swoją żonę (VIDEO HD)

POWIAT SANOCKI. Wczoraj przed godziną 19. w miejscowości Pielnia doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. 56-letni mężczyzna oddając strzał w kierunku lisa postrzelił swoją żonę. 56-letnia kobieta zmarła przed przyjazdem pogotowia ratunkowego.


Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w związku z postrzeleniem kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni mieszkaniec powiatu sanockiego na terenie swojej posesji strzelił z własnej broni myśliwskiej w kierunku lisa, który znajdował się wewnątrz budynku gospodarczego. Mężczyzna oddając strzał śmiertelnie ranił swoją żonę, która w tym momencie przechodziła obok okna budynku. Słysząc krzyk żony wybiegł na zewnątrz żeby zobaczyć co się stało. Zastał zakrwawioną kobietę leżącą na ziemi. Natychmiast wezwał pogotowie ratunkowe, jednak kobieta w wyniku odniesionych ran poniosła śmierć.

56-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia. Mężczyzna  posiada pozwolenie na broń myśliwską, jest też członkiem koła łowieckiego. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia. Na polecenie prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do czasu przeprowadzenia specjalistycznych badań lekarskich.

KPP Sanok

09-02-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: