Sukces goni sukces… Kolejne medale dla SP 4!

SANOK. 12 marca w Sanoku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Łyżwiarstwie Szybkim. Znakomicie spisali się młodzi sportowcy z SP 4 w Sanoku, którzy uplasowali się na 2 pozycji.

W zawodach uczestniczyło 23 zespoły z całego województwa Podkarpackiego. Zwyciężyli uczniowie z Dębicy, którzy nieznacznie okazali się lepsi od SP 4.

Formuła zawodów zakładała start trójki dziewcząt oraz chłopców na określonym dystansie. Do miejsca w generalce liczone była dwa najlepsze rezultaty.

– Jestem bardzo zadowolony z wyników jakie uzyskaliśmy, ponieważ naszą szkołę reprezentowali bardzo młodzi uczniowie. Nieznaczna porażka z dużo starszymi rywalami jest dobrą prognozą na przyszłość – mówił Bartłomiej Grego, nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku.

Skład SP4: Bartłomiej Milczanowski, Jakub Bukowski, Jagoda Jelińska, Karolina Żukowska, Magdalena Rebicka oraz Szymon Dobosz

15 marca unihokeiści SP 4 zdobyli brązowy medal na Turnieju Unihokeja, który odbył się w Dębicy.  Na szczeblu wojewódzkim zwyciężyła inna sanocka, szkoła mianowicie SP 6.