REKLAMA
REKLAMA

Groził obsłudze pociągu

POWIAT SANOCKI. Na stacji w Nowosielcach policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Mężczyzna podczas podróży pociągiem ukradł radiotelefon, a następnie groził konduktorce oraz wdarł się do kabiny maszynisty.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w piątek po godz. 15. W pociągu na trasie między Targowiskami a Nowosielcami, 33-latek ukradł radiotelefon, a gdy kierownik pociągu odzyskał utracony sprzęt, mężczyzna wyciągnął z kieszeni przedmiot, który wyglądał jak broń palna, jak się później okazało była to wiatrówka. Właściciel pistoletu groził obsłudze szynobusu pozbawieniem życia, następnie wszedł do kabiny maszynisty i nie chciał go opuścić.

Dzięki zawiadomieniu Policji przez kierownika pociągu sprawca całego zajścia został zatrzymany przez funkcjonariuszy kilkanaście minut później na stacji PKP w Nowosielcach. Mężczyznę przewieziono do komendy Policji i poddano badaniu na stan trzeźwości.  Alkomat wskazał ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. 33-latek został osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

W sobotę mężczyzna usłyszał zarzuty za kradzież, groźby karalne, zmuszenie do określonego zachowania oraz wdarcie się do pomieszczenia maszynisty. O karze dla niego zdecyduje sąd.

KPP Sanok

19-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)