REKLAMA
REKLAMA

Sypnęło śniegiem. Niebezpiecznie na drogach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. „Nocny” atak zimy zaskoczył zarówno drogowców jak i kierowców. Zaskoczenie nie powinno być jednak zbyt duże, mamy w końcu połowę grudnia. W związku z dość obfitymi opadami śniegu, znacznie pogorszyły się warunki na drogach. Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy kilka zdjęć zaśnieżonej drogi relacji Zagórz – Sanok.



– Jechałem do Sanoka przed godz. 9. Na drodze ślisko. Nie czepiam się służb od odśnieżania. Ciągle pada bowiem śnieg. Wysyłam zdjęcia bardziej dla ostrzeżenia innych kierowców
– pisze w mailu pan Andrzej.

Jak wy Państwo oceniacie sytuacje na naszych drogach, po nocnych opadach śniegu? Przesyłajcie zdjęcia, filmy prezentujące stan polskich dróg w zimie na adres redakcja@esanok.pl . Wybrane opublikujemy na naszej stronie.


Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portali zrzeszonych w grupie: Obsługa-Medialna.pl .

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

12-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)