REKLAMA
REKLAMA

TREPCZA: Mini-strefa kibica dla najmłodszych!

TREPCZA. Rodzice dzieci, nie tylko chłopców, ale i dziewczynek, które interesują się piłką  nożną przygotowują dla nich na zbliżający czas EURO 2012 ciekawą propozycję.

Pragniemy się nią podzielić w nadziei, że znajdzie naśladowców  w  innych środowiskach.

MINI STREFA KIBICA to miejsce, w którym na dużym ekranie można będzie wspólnie z dorosłymi oglądać mecze nie tylko polskiej reprezentacji oraz kulturalnie dopingować grające drużyny. Koniecznym „biletem wstępu” do strefy kibica będzie wyposażenie najmłodszych kibiców w odpowiedni makijaż i stroje: koszulki, szaliki, czapki, peruki oraz takie gadżety jak wuzele, bębny, gwizdki itp.

W oczekiwaniu na mecz i jego przerwie w ramach koniecznego „rozprostowania kości” przeprowadzane mogą być liczne konkursy sprawnościowe np. w podbijaniu piłki głową i nogą dla dzieci, czy też rzutki do tarczy dla dorosłych. Na placu w bliskości strefy można rozegrać mecz w mini futbol, np. 2 razy po 10 minut przed meczem i w przerwie – reprezentując drużyny, które danego wieczoru spotkają się „live” na ekranie. Ciekawym uzupełnieniem może być dymiący grill i dla każdego „coś smacznego”.

MINI STREFA KIBICA to kolejny prezent dla dzieci w ramach niedawno obchodzonego Dnia Dziecka. Poinformujemy na ile udało się zrealizować to zamierzenie. Na razie  jeszcze nie dokonano wyboru miejsca strefy, które waha się między Wiejskim Domem Kultury, a zawsze gościnną, lecz położoną w podziemiach kościoła Przystanią JP II. Pewnie jej Patron nie miał by nic przeciwko, by w jej wnętrzu najmłodsi uczyli się wraz ze swymi rodzicami kulturalnego dopingu i szacunku dla każdego sportowca. Radość dzieci  z mile spędzonego czasu podczas EURO 2012 będzie najpiękniejsza nagrodą dla pomysłodawców i organizatorów całego przedsięwzięcia.

Być może MINI-STREFA KIBICA znajdzie swoje miejsce w bliskości Papieskiej Barki. Tutaj dzieci zawsze czują się wyjątkowo radosne i bezpieczne.

Anna

06-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)