REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS ZSL
REKLAMA

Trójkowe drzewko będzie rosło w Sanoku (VIDEO)

SANOK. Sanok jest jednym z 30 miast w Polsce, w których zostanie nasadzone Trójkowe drzewko. Odbędzie się to 22 maja o godz. 10.00. Drzewko dotrze do Sanoka w ramach akcji zorganizowanej z okazji 30-lecia Listy Przebojów radiowej Trójki.  Ideą akcji jest zasadzenie 30-stu drzew w 30-stu miastach, tak aby stworzyć swoistą listę przebojów na mapie Polski.

Sanockie drzewko, a konkretnie lipa w wymiarze 12 cm w pniu, o wysokości do 2 metrów, opatrzona tabliczką z tytułem piosenki z listy przebojów – „W pięciu smakach” Moniki Brodki – zostanie posadzone na jednym z klombów przed Urzędem Miasta w Sanoku. Nasadzenia dokonają przedstawiciele Urzędu Miasta w towarzystwie dzieci z Przedszkola nr 3.

Jednak to nie wszystko, bo w ramach Trójkowej akcji „Piosęki czyli drzewa przebojów” sanocki magistrat pozyskał także kilkadziesiąt dodatkowych sadzonek drzewek. Zostaną one posadzone na terenach zielonych, zieleńcach placówek oświatowych, a w parku powstanie „Zagajnik Trójkowych Przebojów”.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

 


MONIKA BRODKA, W PIĘCIU SMAKACH:

17-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)