TSV Sanok na plus!

SIATKÓWKA. W sobotę (24.03) w Ropczycach, kadeci klubu TSV TRANS-GAZ Sanok rozegrali 8 i 9 mecz w ramach ligi podkarpackiej grupy B. Młodzi siatkarze przywieźli do Sanoka komplet punktów, wygrywając 2:1 z KS Błękitnymi Ropczyce oraz 2:0 z UKS Victorią Przecław.

W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Wiesława Semeniuka po raz pierwszy w tym sezonie udowodnili, że są w stanie pokonać „Błękitnych”. Pomimo nieudanego wejścia w mecz i porażce w pierwszym secie do 21, zawodnicy TSV pokazali charakter i wygrali gładko drugą odsłonę gry w stosunku 25:16. Emocji nie zabrakło w tie-breaku, gdzie przy prowadzeniu naszej drużyny 9:5, reprezentanci Ropczyc doprowadzili do stanu 13:13. W samej końcówce to Sanoczanie zachowali więcej zimnej krwi, a mecz precyzyjnym atakiem zakończył przyjmujący, Przemek Chudziak.

W drugim spotkaniu, trener TSV zdecydował się na roszady w składzie. Pierwszy set przebiegał pod dyktando Sanoczan. Skuteczny atak oraz dobra gra w obronie zadecydowały o wygranej 25:22. Po zmianie stron boiska zawodnicy TSV utrzymali dobrą grę i również zwyciężyli do 22.

Wyjazd do Ropczyc był ostatnim turniejem na wyjeździe w tym sezonie. Kadetów sanockiego klubu czeka jeszcze starcie z MKPS Stalą Mielec, na które bardzo serdecznie zapraszamy w sobotę (31 marca) na godzinę 10:00 do ZS nr 3 w Sanoku.

KS Błękitni Ropczyce 1:2 TSV Trans-Gaz Sanok (-22; 16; 14)

TSV Trans-Gaz Sanok 2:0 UKS Victoria Przecław (22; 22)