REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: tvKrosno.pl : Ponad 2,5 tysiąca osób na Marszu Stop Laicyzacji i Dyskryminacji w Krośnie ( VIDEO HD, ZDJĘCIA )

AKTUALIZACJA: tvKrosno.pl : Ponad 2,5 tysiąca osób na Marszu Stop Laicyzacji i Dyskryminacji w Krośnie ( VIDEO HD, ZDJĘCIA )

tvKrosno.pl / PODKARPACIE . Ponad 2,5 tysiąca osób wzięło udział w Marszu Stop Laicyzacji i Dyskryminacji, który odbył się dzisiaj w Krośnie. Marsz zorganizowano w obronie chrześcijańskich wartości: życia, rodziny, krzyża i wolności katolickich mediów, a zwłaszcza Telewizji Trwam i Radia Maryja.

Galeria zdjęć na stronie www.tvKrosno.pl

NIEBAWEM MATERIAŁ WIDEO Z MARSZU

Marsz rozpoczął się  mszą św. o godz. 10.00 w kościele OO. Kapucynów w Krośnie. Przewodniczył jej archiprezbiter krośnieński ks. prałat Kazimierz Kaczor, a kazanie wygłosił ks. prałat dr Waldemar Janiga, dyrektor Wydziału Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu.

Po mszy św. zebrani przeszli pod krzyż i pomnik bł. Jana Pawła II. Marsz miał charakter modlitewny i pokojowy. Uczestniczyli w nim wierni z Akcji Katolickiej Archidiecezji Przemyskiej, członkowie partii politycznych: PiS i Solidarna Polska, Kluby Gazety Polskiej, członkowie Stowarzyszenia Powściągliwość i Praca z Miejsca Piastowego, krośnieńskiego Stowarzyszenia Rozwoju i Obrony Polski, brzozowskiego Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej oraz delegacje parafialne z Krosna i okolic, Jasła, Sanoka i Brzozowa.

Razem z uczestnikami marszu przez Krosno przemaszerowali posłowie: Stanisław Piotrowicz, Piotr Babinetz i Bogdan Rzońca. W marszu uczestniczyli również byli i obecni samorządowcy, wśród których można było dostrzec Marię Kurowska, byłą burmistrz Jasła.


Wkrótce więcej w    materiale   VIDEO    na      tvPodkarpacie.pl

 

Galeria zdjęć na stronie      www.tvKrosno.pl


03-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)