REKLAMA
REKLAMA

Uratowali 58-letnią kobietę

SANOK/ PODKARPACIE. Dzięki szybkim działaniom sanockich policjantów oraz informacji przekazanej przez kierowcę taksówki udało się uratować kobietę, która najprawdopodobniej  próbowała targnąć się na własne życie. 58-letnia mieszkanka Sanoka została przekazana pod opiekę lekarzy.

Policja

Policja wyjaśnia motywy działania 58-letniej mieszkanki Sanoka, którą w miniony piątek policjanci odnaleźli nad rzeką San w Sanoku. Około godz. 16 dyżurny Policji dostał zgłoszenie, że w Sanoku na ulicy Białogórskiej w okolicach rzeki San znajduje się osoba i potrzebuje pomocy. Informację tą przekazał kierowca taksówki. Taksówkarza podczas wykonywanego kursu zaniepokoiło zachowanie kobiety. Osoba ta najprawdopodobniej chciała targnąć się na własne życie.

Natychmiast na miejsce skierowano patrol policyjny. Zgłaszający podał funkcjonariuszom rysopis kobiety oraz wskazał kierunek, w którym prawdopodobnie poszła. Policjanci biegnąc po śladach na śniegu, po przebyciu około półtora kilometra zauważyli w zaroślach kobietę, która pochylała się nad wodą, próbując do niej wchodzić. Na szczęście nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze udzielili jej pomocy i przekazali pod opiekę lekarzy.

Chcemy złożyć podziękowania dla mieszkańca miasta Sanoka, który powiadomił Policje o zaistniałym zdarzeniu. Prawidłowa postawa społeczna, reakcja oraz zainteresowanie pozwoliły na szybkie udzielenie pomocy i uniknięcie tragedii. Taka postawa zasługuje na szczególne uznanie i wyrazy szacunku. Stanowi ona wzór do naśladowania.

 

KPP Sanok

19-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)