REKLAMA
REKLAMA

Policjanci rozmawiali z rodzicami o bezpieczeństwie dzieci

LESKO. Policjanci leskiej komendy Policji od początku września spotykają się z rodzicami dzieci i młodzieży szkolnej. Na organizacyjnych wywiadówkach przypominają, że to na rodzicach spoczywa trud wychowania dzieci.

 

Zapewniając, że nie pozostaną sami z ewentualnymi kłopotami. „Możecie zwrócić się o radę do leskich policjantów. Zawsze służymy wam pomocą”- policjanci prewencji kryminalnej przekazali rodzicom słowa Komendanta Powiatowego Policji w Lesku.

Podczas spotkań policjanci powiedzieli rodzicom, jak wygląda i na czym polega odpowiedzialność prawna osób nieletnich. Rozmawiali również na temat współczesnych zagrożeń, m.in. płynących z Internetu oraz coraz częściej pojawiających się wśród nastolatków używek. Rodzice mieli okazję zadawać pytania na interesujące ich problemy.

foto: KPP LESKO

Informujemy wychowawców ze szkół powiatu leskiego o możliwości zorganizowania podobnego spotkania również dla Państwa! Prosimy o wcześniejszy kontakt z Asystentem ds. Nieletnich pod nr tel. 134687314.

źródło: KPP Lesk0

13-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)