REKLAMA
REKLAMA

Wielki finał czas zacząć! Ciarko PBS Bank KH Sanok – Comarch Cracovia już dzisiaj w Arenie!

SANOK MIASTO HOKEJA . Jeszcze tylko kilka godzin i emocje sięgną zenitu! Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok stanął do walki o medal z najcenniejszego kruszcu. Rywalem będzie broniąca tytułu Comarch Cracovia. Emocje gwarantowane!

Na taką chwilę sanocki hokej czekał 54 lata. Pierwszy raz w historii zagramy o mistrzostwo Polski. Jak do tej pory, największym sukcesem sanoczan było dwukrotne zdobycie 4. miejsca. Ten rezultat został już pobity. Na szyjach naszych zawodników na pewno zawisną medale. Wszyscy sympatycy sanockiego hokeja trzymają mocno zaciśnięte kciuki, aby już w najbliższych dniach klub Ciarko PBS Bank KH Sanok zdobył tytuł najlepszej drużyny w kraju.

Podopieczni Marka Ziętary zgodnie podkreślają, że nie ciąży na nich presja wyniku. Przedsezonowy plan został wykonany, teraz sanoczanie będą walczyć o złoto, wiedząc, że sezon zapiszemy na „plus”.

Zdecydowanie bardziej doświadczoną drużyną, jeśli chodzi o grę w meczach o stawkę, jest Comarch Cracovia. Z drugiej strony, zespół Ciarko PBS Bank KH uważany jest za konstelację gwiazd i to właśnie indywidualności są naszą siłą, choć w ramach obecnego sezonu przekonaliśmy się, że stanowimy także mocny kolektyw. To tylko gdybanie. Fakty są takie, że w sezonie 2011/2012 z Cracovią rozegraliśmy 12 spotkań, wygrywając 10, remisując 1 i przegrywając 1 w końcówce rundy zasadniczej, kiedy wiadomo było, że zajmiemy 1. miejsce po tej części sezonu. Jak przełoży się to na batalię finałową? Przekonamy się w najbliższych dniach, a pierwszy akcent tego spektaklu już dzisiaj w sanockiej Arenie o godzinie 20:00.

Mecz nr 1
Ciarko PBS Bank KH Sanok – Comarch Cracovia Kraków
, Arena Sanok, godzina 20:00.

Transmisję na żywo przeprowadzi TVP Sport. Początek o godzinie 19:45.

Więcej informacji na stronie www.MiastoHokeja.pl

Foto: Tomasz Sowa

07-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)